Polski kibic w Katarze – jak wybrać się na mundialowy mecz?

202

Przez kilka ostatnich tygodni bardzo marzyłeś o tym, aby wybrać się na Mistrzostwa Świata w Katarze? Dużo pracowałeś, by odłożyć odpowiednią sumę pieniędzy? Na szczęście Ci się to udało? Na jakie mecze szczególnie opłaca się lecieć do Kataru? Jak podejść do tego zagadnienia, aby o niczym istotnym nie zapomnieć?

Jakie spotkania są najbardziej popularne wśród polskich kibiców?

Oczywiście, chodzi o potyczki kadry wyselekcjonowanej przez Czesława Michniewicza. Warto przypomnieć, że 10 listopada 2022 roku została ona oficjalnie ogłoszona. Na razie doszło tylko do jednej zmiany. Wszak Bartłomieja Drągowskiego (koszmarna kontuzja w spotkaniu ligowym) zastąpił Kamil Grabara. Wczoraj Polacy wylecieli do Kataru. A pierwsze spotkanie rozegrają już we wtorek. 22 listopada 2022 roku Biało-czerwoni zmierzą się z Meksykiem. Kto jest faworytem? Topowi bukmacherzy na mundial 2022 uważają, że będzie to wyrównane starcie. Tym bardziej warto zatem wesprzeć Polaków! Kibice cały czas szukają wejściówek na ten mecz. Dużo wskazuje na to, że trybuny w czasie wtorkowej potyczki będą Biało-czerwone. Wiele osób zapowiada bowiem pojawienie się na stadionie. Jakie inne potyczki są bardzo popularne? Warto dodać, że Polska w ramach fazy grupowej zagra jeszcze dwukrotnie. 26 listopada 2022 roku zawodnicy Czesława Michniewicza zmierzą się z Arabią Saudyjską. Z kolei cztery dni potem z Argentyńczykami. W gronie popularnych spotkań jest także niedzielny mecz otwarcia Katar – Ekwador, jak i hit fazy grupowej (chodzi nam o spotkanie Niemców z Hiszpanami).

Należy odpowiednio wcześnie kupić bilet na mecz

Wybierasz się na któryś z meczów kadry narodowej Polski? A może interesują Cię inne potyczki? Na pewno nie warto zwlekać z zakupem biletów na ostatni moment. Jeśli wejściówki się wyprzedadzą, to później zostanie Ci tylko jeszcze inna opcja. Zakup u tak zwanych „koników” pod stadionami. Niestety, wówczas trzeba liczyć się z bardzo wysokimi cenami. A podstawowe koszty nie są przecież małe. Jak zatem nie chcesz niepotrzebnie przepłacać, to nawet dzisiaj uporaj się z tym zagadnieniem. Pamiętaj, by kupować bilety jedynie poprzez sprawdzone, bezpieczne portale internetowe. Warto zatem (jeszcze wcześniej) dokładnie sprawdzić opinie na temat konkretnych serwisów online. Aby nie okazało się tak, że wydałeś pieniądze, a biletu i tak nie otrzymałeś.

Nie zapominaj o zarezerwowaniu hotelu i miejsca w samolocie

Z tymi formalnościami także nie powinno się zwlekać na ostatni moment. Od 20 listopada do 18 grudnia 2022 roku (w czasie trwania mundialu w Katarze) będzie najprawdopodobniej bardzo duży ruch na lotniskach itp. Z kolei hotele w Katarze raczej nie będą narzekać na obłożenie. Warto zatem odpowiednio wcześnie zająć się tymi aspektami. Nie tylko po to, by nie zabrakło dla Ciebie np. miejsca w samolocie. Liczy się także to, żeby mieć odpowiednio dużo czasu na porównanie oferty i wybór takiej, która będzie dla Ciebie najbardziej korzystna (m.in. w aspekcie finansowym).

5/5 - (1)