Jaką koszulę ubrać na spotkanie w restauracji?

422

Całkiem niedługo wybierasz się na spotkanie do restauracji? Z tego względu zastanawiasz się, jakie koszule męskie Repablo będą najbardziej odpowiednie? Czym należy kierować się podejmując w tym aspekcie ostateczne decyzje?

Kolacja biznesowa – jakie koszule męskie wybrać?

Tak naprawdę do restauracji możemy wybrać się w różnych celach. Od tego generalnie zależy natomiast to, jakie koszule męskie Repablo będą najbardziej pasowały. Załóżmy, że jest to spotkanie biznesowe. Jesteś umówiony z szefem lub kierownikiem konkretnego działu? Dodatkowo na spotkaniu pojawią się też osoby, z którymi niedługo być może będziecie kooperować? W takiej sytuacji strój powinien być formalny. Najlepiej zdecydować się na białe koszule męskie. Obowiązkowy jest także garnitur. Wszystko powinno być do siebie dobrze dopasowane. Jeśli chodzi o garnitur, to najlepiej sprawdza się kolor granatowy lub ciemnoszary. Barwa koszuli? Optymalnym wyjściem jest kolor biały. Możesz jednak zdecydować się na eleganckie koszule męskie czarne, niebieskie itp. Wszystko tak naprawdę zależy od rodzaju i rangi konkretnego wydarzenia. Jeśli kolacja ma charakter typowo biznesowy, to należy zadbać nie tylko o wyżej wymienione elementy garderoby. Zaleca się, by ubrać pasek i buty w tym samym kolorze. Warto przestrzegać obowiązujących kanonów, by być lepiej postrzeganym. To w biznesie ma naprawdę spore znaczenie. Jakie obuwie będzie najlepsze? Nie ma przeszkód, by np. zdecydować się na eleganckie i zarazem wygodne oxfordy.

Koszule męskie Repablo
Koszule męskie Repablo

Czasami jesteśmy co prawda umówieni z włodarzami konkretnej firmy, aczkolwiek spotkanie ma nieco luźniejszy charakter. W takiej sytuacji garnitur nie jest obowiązkowy. Możesz swobodnie zdecydować się na różnokolorowe koszule męskie. Świetnie sprawdzą się nawet elementy garderoby z delikatnymi wzorami. Nie ma przeszkód, by zamiast spodni garniturowych wybrać jeansy. W tym wypadku warto zadbać o elegancję, aczkolwiek strój nie musi być aż tak bardzo formalny, jak przy poprzednio analizowanej sytuacji.

W innych sytuacjach stylizacja może być luźniejsza

Wybierasz się na spotkanie z narzeczoną albo znajomymi? W takiej sytuacji stylizacja może być już znacznie bardziej luźna. Oczywiście, nie można decydować się np. na bluzy z kapturem itd. Nie powinno się przesadzać w drugą stronę. W tym aspekcie masz jednak o wiele większą swobodę. Na pewno warto tak czy siak założyć koszulę. Dzięki temu będziesz prezentował się elegancko. Nie trzeba koniecznie zakładać białych elementów garderoby. Na takie nieformalne spotkania są one nawet niewskazane. Pamiętaj jednak o tym, by dobrać kolor i wzornictwo do danej sytuacji. Np. na randkę nie powinno się zakładać koszuli hawajskich itd. Partnerka może bowiem spojrzeć nie do końca przychylnym okiem na ten wybór. Co jeszcze jest ważne? Sposób noszenia koszuli. W przypadku spotkań biznesowych te elementy garderoby powinny być wpuszczone do spodni. Jeśli idziesz na kolację ze znajomymi, to nie ma problemu, aby koszula była swobodnie wypuszczona.

5/5 - (2)